Ai disponibile toate episoadele subtitrate in romana din In bataia inimii SEZOANELE 2-3-4-5-6. Urmareste noile episoade subtitrate in romana fara intrerupere.
Tradus in continuare dupa ce a fost intrerupt de Kanal D. Numerotarea episoadelor din sezonul 1 nu mai corespunde cu cea din sezonul 2 (Kanal D le-a taiat) insa ele au legatura.
- Categoria: Actiune, Crime, Drama
- Status: In derulare
- Actori: Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yildirimer
Mulțumesc din suflet pentru acest film minunat În bătaia inimii…credeam că nu o să-l mai văd…
Un serial incitant, acțiune, suspans, dragoste. Mulțumesc pentru toate episoadele postate.
multumesc. cate episoade are serialul si intentionati sa -l traduceti pana la final?
Da, in functie de timpul disponibil.
Mi-ati facut osurpriza deosebita cu acest serial, pt ca e serialul meu preferat si nu mai speram sa se continue cu traducerea, chiar daca in Turcia a fost f apreciat.Multumesc, traducatorului
Chiar mă bucur mult că mergeți mai departe cu sezonul 3….mulțumesc mult pentru traducere
Mulțumesc mult pentru ep 44
Aș mai avea câte ceva de spus însă mă simt aiurea că majoritatea comentariilor îmi aparțin….. Atâta rugăminte am : nu uitați de noi cei care urmărim acest film…În rest…vă mulțumesc pentru eforturile dumneavoastră!!!
Astept cu nerabdare un nou episod . multumesc pentru acest serial.
nu scriu corect scuze ,pe leptop
Buna ziua,
Va multumesc foarte mult pentru postarea acestui serial.
Va doresc sa aveti Sarbatori de iarna imbelsugate si multa sanatate!
Sarbatori fericite Asteptam cu nerabdare noi episoade .
Va multumesc foarte mult!
Multa sanatate!
Dragii mei traducători,
De fiecare dată când ați postat câte un nou episod din acest film v-am mulțumit ceea ce fac și acum dar de această dată nu pot să nu scriu ceea ce gândesc…Acest serial a început mult înainte de așa zisa pandemie fiind vizionat până la ep.33 la tv pe postul Kanal D …Dar…ca de obicei au fost neserioși și l-au abandonat…Mult m-am bucurat când l-am găsit pe grupul nostru. Din câte am înțeles acest film are vreo 180 de episoade…..Acum mă gândesc că dacă veți continua așa cum ne-ați obișnuit îmi vor mai fi necesari încă vreo 6-7 ani de viață(cu periodicitate de un episod la o lună și uneori puțin mai mult…).Având o vârstă ce se apropie de 70 de ani nu am nicio garanție că voi apuca sfârșitul filmului…(Îmi mai trece dorul de Ilyas vizionând filmul Orașul îndepărtat)
Sunt sigură că nu sunt singura în ,,suferință” și de aceea apelez la mărinimia dumneavoastră să faceți ceva care să ne aducă bucurie….Îmi cer iertare pentru îndrăzneala de a scoate la lumină gândurile mele…și vă doresc multă sănătate și putere de muncă.
Din pacate va intelegem nemultumirea , insa acest serial nu se afla pe lista prioritatilor noastre din cauza zecilor de noi seriale care apar pe banda rulanta si care au mii de urmaritori. Acest serial nu se afla in topul audientelor ca sa fie postat mai des, acesta este motivul pentru care nu se posteaza mai des. Va asiguram insa ca el va fi postat pana la capat dar asta necesita timp, va multumim daca ne veti urmari in continuare.
Vă mulțumesc pentru amabilitatea de a-mi oferi un răspuns…
WOW….mii de mulțumiri și…recunoștință maximă !!!!
Vă mulțumesc din toată inima mea….mare bucurie îmi faceți cu traducerea episoadelor…mă rog pentru sănătatea dumneavoastră!!!
Sunteți cei mai tari….mii de mulțumiri….
Aveam motive să vă mulțumesc pentru fiecare episod tradus dar văd că apar doar comentariile mele…sunt sigură că sunt mai mulți urmăritori dar preferă anonimatul…Părinții mei m-au învățat să mulțumesc întotdeauna dacă am pentru ce…Astfel că vă mulțumesc încă odată pentru efortul d.vs de a traduce și vă urez multă sănătate și un an nou fericit!